Методичний посібник

      «Методичний посібник. Правила визначення вартості будівництва» призначений для інженерів-кошторисників та всіх фахівців, які мають відношення до визначення вартості будівництва, а також для навчання інженерів-кошторисників та для самостійного вивчення кошторисної справи.

      Посібник містить методичні матеріали відносно діючої в Україні системи ціноутворення у будівництві, приклади розрахунків усіх складових вартості будівництва тощо.

      У посібнику наведено правила користування нормативними документами з питань ціноутворення у будівництві та порядок їх застосування при складанні кошторисів і кошторисних розрахунків.

      Посібник може використовуватися для самостійного вивчення кошторисної справи, а також у якості допоміжного матеріалу для курсів навчання починаючих кошторисників та курсів підвищення кваліфікації инженерів-кошторисників.

      Посібник видано українською мовою на 360 сторінках.

Загрузити зміст "Методичного посібника"

Рахунок на придбання посібника

Після проведення Вами оплати просимо обов'язково надіслати заповнену анкету отримувача за нашою поштовою чи електронною адресою: вул. Антоновича, 172, оф.1215, м. Київ, 03150 E-mail: anketa@inproekt.kiev.ua тел. (044)334-75-20 (багатоканальний); (066)528-07-52 Посібник буде надіслано отримувачу за вказаною в анкеті адресою через Укрпошту посилкою.